آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - شیوه پرداخت تسهیلات طرح یکم اندوخته خانواده
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img
در طرح اندوخته خانواده مهر ایران مبلغ وام صندوق‌های خانوادگی را دو برابر کنید

طرح اندوخته خانواده مهر ایران چیست؟

این طرح شرایطی کاملاً مشابه با صندوق‌های رایج در میان خانواده‌ها یا کارکنان ادارات و سازمان‌ها دارد و اعضاء با پرداخت سهم اندوخته ماهانه و تجمیع مبالغ خرد علاوه بر پس‌انداز از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند می‌شوند. البته با این تفاوت که در صندوق‌های خانوادگی صرفاً از پولی که اعضاء به‌صورت ماهیانه پرداخت کرده‌اند، تسهیلات پرداخت می‌شود اما در این طرح و از طریق پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه حمایتی، میزان دریافتی افراد صندوق را تا دو برابر افزایش می‌دهد. سقف تسهیلات پرداختی از محل منابع بانک در این طرح 20 میلیون تومان خواهد بود.
 

طرح یکم اندوخته خانواده مهر ایران

در این طرح اعضای صندوق می‌توانند با درخواست متقاضیان و برحسب تعداد افراد خانواده در یکی از 4 گروه تعیین‌شده، شرکت کنند. تعداد اعضای گروه‌های تعیین‌شده در این طرح 5 نفره، 10 نفره، 15 نفره، 20 نفره خواهد بود. در این طرح مبلغ سهم اندوخته در ابتدای دوره با نظر متقاضیان تعیین می‌شود که بین 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر و در طول دوره ثابت خواهد بود. این طرح برای صندوق‌هایی با هر تعداد افراد قابل‌اجراست و مدت‌زمان پرداخت سهم اندوخته توسط اعضا، 10 مرحله به‌صورت مستمر و ماهیانه خواهد بود.
 
طرح اندوخته خانواده مهر ایران چیست؟ این طرح شرایطی کاملاً مشابه با صندوق‌های رایج در میان خانواده‌ها یا کارکنان ادارات و سازمان‌ها دارد و اعضاء با پرداخت سهم اندوخته ماهانه و تجمیع مبالغ خرد علاوه بر پس‌انداز از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند می‌شوند. البته با این تفاوت که در صندوق‌های خانوادگی صرفاً از پولی که اعضاء به‌صورت ماهیانه پرداخت کرده‌اند، تسهیلات پرداخت می‌شود اما در این طرح و از طریق پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه حمایتی، میزان دریافتی افراد صندوق را تا دو برابر افزایش می‌دهد. سقف تسهیلات پرداختی از محل منابع بانک در این طرح 20 میلیون تومان خواهد بود. طرح یکم اندوخته خانواده مهر ایران در این طرح اعضای صندوق می‌توانند با درخواست متقاضیان و برحسب تعداد افراد خانواده در یکی از 4 گروه تعیین‌شده، شرکت کنند. تعداد اعضای گروه‌های تعیین‌شده در این طرح 5 نفره، 10 نفره، 15 نفره، 20 نفره خواهد بود. در این طرح مبلغ سهم اندوخته در ابتدای دوره با نظر متقاضیان تعیین می‌شود که بین 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر و در طول دوره ثابت خواهد بود. این طرح برای صندوق‌هایی با هر تعداد افراد قابل‌اجراست و مدت‌زمان پرداخت سهم اندوخته توسط اعضا،
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic